Hoppa till sidans innehåll

Startlista Mini-Blåbär 1/2-14

29 JAN 2014 12:08
Startlista Mini-Blåbär 1/2-14

Vi samlas 9.00 för banbygge och går sedan in gruppvis i ridhuset och värmer upp gemensamt i grupp om ca 4-5 st. Grupper meddelas på plats och vi försöker komma igång ca 10.00
  • Uppdaterad: 06 MAJ 2016 13:29

Startlista miniblåbär 1/2-14

40 cm

  1. Sanna Wikner                       Tittut                                          
  2. Sofia Östberg                       Mon Amie
  3. Jonna Hultstrand                  Magic
  4. Johanna Löfstrand               Ross
  5. Nellie Roos                          Sven
  6. Malte Olofsson                    Munsboro Denny Boy
  7. Kicki Winberg                       Pippi
  8. Malin Lassila                       Fengur
  9. Isabelle Pellving                  Magic

50 cm

  1. Wilma Björnsdotter             Filip
  2. Tilde Östermark                   Dr Albin
  3. Thelma Kvarnlöf                   Isak
  4. Nathalie Eriksson                 Tittut
  5. Selma Pålsson                      Mon Amie
  6. Matilda Höiem Flykt            Kapten
  7. Patricia Paglert                    Minerva
  8. Lina Lindvall                         Filip
  9. Mira Hovsgård                     King Arthur

10.  Karolina Danielsson             Senith

11.  Kicki Winberg                       Pippi

12. Sofia Bredhe                           Liv

 

60 cm

  1. Ida Jernunger                       Dr Albin
  2. Elice Sundström                   Isak
  3. Sofia Östberg                       Tittut
  4. Elin Hultstrand                     Mon Amie
  5. Jenny Jernunger                   Kapten
  6. Sofia Bredhe                        Liv
  7. Anna Jansson                       Magic
  8. Vida Hägglund                     Minerva
  9. Ellen Pettersson                   Ross

10.  Linnea Olofsson                   Sven

11.  Mira Hovsgård                     King Arthur

12. Frida Bengtsson                Mustang

13. Hanna Kristiansson              Dr Albin

14.  Malin Åsgård                       Isak

15.  Emma Stolt                           Kapten

16.  Maja Svedberg                     Minerva

17.  Johanna Eriksson                 Ross

18. Julia Löfstrand                      Oden

19. Sabina Bengtsson              Mustang

20. Linnea Funseth                      Tilde

Skribent: Margitha Nordqvist

ÅRF sponsorer och samarbetspartners:

 

Ica Maxi

 

agria

 

 

GS_logo2015_webb

 

 

 

 

 

Postadress:
Åsbygdens RF - Ridsport
Åsvägen 79
83695 Ås

Kontakt:
Tel: 06338006
E-post: ridskolan@asbygden.s...

Se all info